Lezzetler

İskenderler

Eko İskender

Eko İskender

Bursa İshakbey restoranlarında hazırlanan İskender’in lezzetine doyum olmuyor. Kaliteli ürünler kullanılarak üretilen İskender, marifetli ustalar tarafından restoranda özenle kesilerek hazırlanıyor.

İskender Menü

İskender Menü

İştah kabartan lezzet, nefis tereyağı ve yoğurt eşliğinde sunuluyor. Kalite ve lezzet konusunda rakip tanımayan İskender’in buçuk porsiyonu, Bursa İshakbey müdavimlerini bekliyor.

Büyük İskender Menü

Büyük İskender Menü

“Buçuk da yetmez duble olsun” diyenler Büyük İskender’i tercih ediyor. Bursa İshakbey kalitesi ile sunulan Büyük İskender, tadını doyasıya çıkarmak isteyenlere hitap ediyor.

Dönerler

Ekmek Arası

Alaturka Eko Et Döner

Alaturka Eko Et Döner

Hem doyurucu hem hesaplı olsun diyenler Alaturka Eko Et Döner’i tercih ediyor. Bursa İshakbey restoranlarında hazırlanan Alaturka Eko Et Döner’in lezzetine doyum olmuyor.

Alaturka Et Döner

Alaturka Et Döner

Türk mutfağından vazgeçemeyenleri eşsiz bir lezzet yolculuğuna çıkaran Alaturka Et Döner, ekmek arası sunumu ve kendine has lezzetiyle akıllarda yer ediyor.

Tatlılar

By Bomba

By Bomba

By Bomba tatlısı dönerin lezzetine lezzet katıyor. Bursa İshakbey’in bol çikolatalı spesiyali, en lezzetli yemeklerin tamamlayıcısı oluyor.

Künefe

Künefe

Yiyen bir daha yemek istiyor, eşsiz künefe lezzetine doyum olmuyor. Tadına doyulmaz künefe, Bursa İshakbey ustaları tarafından özenle hazırlanıyor.

Diğer Ürünler

Turşu

Turşu

Bursa İshakbey’in yemeklere lezzet katan turşuları aynı zamanda iştah açıyor. Eşsiz lezzetteki turşular, Bursa İshakbey müdavimlerini bekliyor.

Salata

Salata

Taptaze ve seçilmiş salata malzemelerinin bir araya gelerek oluşturduğu bu lezzet salata severlerin değişmeyen tercihi oluyor.

Patates

Patates

Bursa İshakbey’in çıtır çıtır, nefis patates kızartması lezzeti ile sizleri tadına doyulmaz bir deneyim bekliyor.

Görüş ve Öneri